Fotorelacja z zakończenia Wakacji w Bibliotece

„Wakacje w Bibliotece” dobiegły końca, było wesoło i kolorowo ☀🫶
27 maja 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie Wakacji w Bibliotece. W ciągu 4 tygodni zorganizowaliśmy 11 spotkań, w którym każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Działania biblioteki przez cały miesiąc były bardzo zróżnicowane; gry, zabawy, malowanie, rysowanie, kodowanie robotów i to wszystko z książką w tle.
Ostatnie zajęcia rozpoczęliśmy od sesji zdjęciowej z projektami, które uczestnicy tworzyli przez cały miesiąc (zdjęcia pojawią się już wkrótce na naszej stronie), następnie przeszliśmy do robienia pizzy 🍕 – własnej roboty smakuje najlepiej 😁
Na koniec zajęć pani Dorota Sakowska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie wręczyła każdemu dyplom oraz przypinkę za udział w zajęciach.
Dziękujemy i życzymy Wam wspaniałej pogody oraz odpoczynku na kolejne dni wakacji ☀