Spotkanie autorskie z Anną Sakowicz

14 listopada 2022 r. w świetlicy wiejskiej w Kulicach odbyło się spotkanie autorskie z Anną Sakowicz – powieściopisarka, bajkopisarka, ambasadorka Pomorza, feministka; absolwentka filologii polskiej, edukacji filozoficznej i filozofii oraz edytorstwa współczesnego. Napisała niespełna 20 powieści, w których w lekki sposób pokazuje trudne sprawy, miesza humor z powagą i wzruszeniem, ale zawsze jest blisko spraw kobiet.
Książki autorki dostępne są do wypożyczenia w Miejska Biblioteka Publiczna im. Księdza Bernarda Sychty w Pelplinie

ℹ Zadanie jest realizowane z projektu grupy nieformalnej seniorów z PUTW pt. „Podróże z Książką” w ramach „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji NPRCz 2.0 na lata 2021-2025. Priorytet 4, kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.