Zapraszamy do bibliotecznego kina!

Już 11 października w naszej bibliotece odbędzie się jubileuszowa 10. edycja Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek.

Jedną z atrakcji będzie wieczorna projekcja filmu pt. „Mój brat ściga dinozaury”. Film opiera się na bestsellerowej powieści autobiograficznej pod tym samym tytułem autorstwa Giacomo Mazzariola.
Czas trwania: 1h 41m
Wiek:  +11
Gatunek: komedia / film familijny
Opis filmu: Od pierwszych dni życia małego Gio, Jack wierzy, że jego brat jest wyjątkowy, specjalny, po prostu najlepszy – niczym superbohater, który przybył z innej planety! Z czasem poznaje prawdę: Gio ma zespół Downa i dla Jacka staje się powodem do wstydu. Kiedy chłopak trafia do nowej szkoły, poznaje czarującą Ariannę i chce zaimponować kolegom z zespołu muzycznego. Postanawia więc ukrywać przed znajomymi istnienie swojego brata.

Start filmu o godzinie 20.00.
w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie, przy ul. Sambora 5A.
Serwujemy popcorn, kawę i herbatę.

Serdecznie zapraszamy!

#NocBibliotek #BibliotekPelplin