Wypożyczalnia czytników e-booków

Zapraszamy naszych czytelników do skorzystania z nowej oferty w postaci czytników książek elektronicznych lub tabletów do słuchania audiobooków.

Sprzęt można wypożyczać w bibliotece głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Księdza Bernarda Sychty w Pelplinie, przy ul. Sambora 5A.

Do dyspozycji czytelników są :

Wszystkie urządzenia wypożyczane są w wygodnych etui z folia ochronną oraz ładowarką, zapakowane w papierową torbę.

Czytnik książek elektronicznych lub tablet mogą wypożyczać tylko czytelnicy (pełnoletni) zapisani do jednej z naszych Bibliotek po wpłaceniu kaucji zwrotnej w wysokości 100 zł oraz podpisaniu oświadczenia.

Aby wypożyczyć czytnik należy:

1. Zapoznać się z regulaminem (link do regulaminu).
  2. Być zapisanym w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Księdza Bernarda Sychty w Pelplinie, oraz mieć konto wolne od wszelkich obciążeń.
  3. Czytnik można zarezerwować wcześniej e-mailowo biblioteka@epelplin.pl
  4. Podpisać oświadczenie potwierdzające wypożyczenie czytnika i akceptację postanowień regulaminu
  5. Wpłacić kaucję zwrotną wysokości 100 zł
Dofinansowano ze środków budżetowych Gminy Pelplin
w ramach realizacji Pelplińskiego Budżetu Obywatelskiego.
Nazwa projektu:
„Nasze zadanie promować czytanie – doposażenie Miejskiej Biblioteki Publicznej
w czytniki e-booków, tablety oraz dodatkowe kody do platformy LEGIMI”.