Wakacje w Bibliotece: zakończenie i podsumowanie!

☀ WAKACJE W BIBLIOTECE ☀
Zakończenie i podsumowanie!

I tak minął nam lipiec – 1️⃣2️⃣ spotkań z cyklu Wakacji w Bibliotece!

W minioną środę – na ostatnim spotkaniu – odbyło się uroczyste zakończenie 🎓Wakacji w Bibliotece!
Dorota Sakowska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie, wręczyła wszystkim uczestnikom symboliczne dyplomy 📃 oraz tutki z małymi upominkami 🛍️. Porozmawialiśmy o wakacjach 🏖, czy dobrze spędzili czas 😄, jak planują spędzić drugi miesiąc wakacji ☀ oraz o przygotowaniach do kolejnej klasy 🎒📔

My również zostaliśmy zaskoczeni miłymi słowami, laurkami i słodkościami od uczestników i rodziców za co bardzo dziękujemy ❤️ Mamy nadzieję, że Wasze pociechy miło spędziły z nami czas – bo my zdecydowanie świetnie bawiłyśmy się z nimi 😁

Musimy przyznać, że w tym roku uczestnicy zajęć mieli sporo pracy, ale poradzili sobie świetnie 💪 Nie zapomnieliśmy o dobrej zabawie i zawsze znaleźliśmy na nią czas 🎉! Mamy nadzieje, że poza wszelkimi pracami plastycznymi, które samodzielni zrobili i przynieśli do domu, spędzony czas w bibliotece oraz nowe przyjaźnie – zapadnie im w pamięci!

Dziękujemy rodzicom/opiekunom ☺️, którzy zaufali nam i skorzystali z naszej wakacyjnej oferty!

➡️ Standardowo, zachęcamy Państwa do zaobserwowania i śledzenia naszej strony. Dowiecie się z niej o wszystkich nadchodzących wydarzeniach, ofertach, zajęciach, konkursach, nowościach książkowych i o wielu innych informacjach.

Jeszcze raz, DZIĘKUJEMY! ❤️