Zapraszamy na spotkanie z Anitą Scharmach

 
📆 27 października 2022 r.
🕓 godz. 16:00
📍 Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie.
 
O autorce:
Gdyńska pisarka, mająca na swoim koncie historie pełne emocji, dzięki czemu Czytelnicy nadali jej tytuł Królowej Wzruszeń. Mawiają też, że zarażanie Czytelnika radością do życia, jest jej znakiem firmowym.
Miłośniczka zwierząt. Zdarzało się, że zwykły spacer kończył się wizytą u weterynarza z kolejną znajdą u boku. Dzięki takim spacerom jej dom zamieszkują trzy koty. Inicjatorka licznych akcji na rzecz gdyńskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt.
Na rynku literackim zadebiutowała w wieku czterdziestu lat. Powoli, ale skutecznie spełnia swoje marzenia. Jej powieści są mieszanką komedii, romansu z nutką dramatyzmu. Nie zawsze kończą się happy endem, bo i życie bywa przewrotne. Tworzenie historii na kartach powieści jest jej pasją, dlatego obcy jest jej termin: deadline. W swoich powieściach przemyca miłość do Kaszub.
Na co dzień szczęśliwa mama, żona.
 
ℹ️ Zadanie zrealizowano z projektu „Podróże z książką” w ramach „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji NPRCz 2.0 na lata 2021-2025.