Relacja ze spotkania z Iwoną Kienzler

Za nami kolejne spotkanie autorskie, tym razem w czwartek 13 października do naszej biblioteki zawitała Iwona Kienzler. Niezwykła polska autorka, która napisała już ponad osiemdziesiąt książek – publikacji non-fiction z zakresu historii, jak również leksykonów i słowników.

Główny tematem spotkania była Maria Konopnicka – patronka roku 2022, której przypada 180. rocznica urodzin. Uczestnicy mogli posłuchać o życiu i twórczości Konopnickiej, ale i również o ciekawostkach z jej życia, które nie są często wspominane.

Spotkania autorskie są formą popularyzacji literatury, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji książek i ich twórców.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.

ℹ Zadanie zrealizowano z projektu „Podróże z książką” w ramach „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji NPRCz 2.0 na lata 2021-2025.