3 kwietnia ruszamy z nowymi kodami LEGIMI – kilka zmian

3 kwietnia 2023 r. ruszamy z nową pulą kodów LEGIMI.

Chcielibyśmy przypomnieć kilka informacji związane z ich wydawaniem.
🟩 Kody wydawane są w pierwszy dzień roboczy – każdego miesiąca, w godzinach pracy biblioteki. (W tym miesiącu przypada 3 kwietnia).
🟩 Odpowiemy na wszystkie maile wysłane od rozpoczęcia pracy biblioteki. Wcześniej wysłane maile nie będą brane pod uwagę. (W poniedziałki otwarci jesteśmy od godz. 09:00).
🟩 Decyduje kolejność zgłoszeń.
🟩 Kody wydawane będą czytelnikom posiadającym aktywną kartę (min. jedno wypożyczenie w bieżącym roku) i nie posiadającym zadłużeń na koncie bibliotecznym.
🟩 Warto pamiętać, że jeden kod działa na 2️⃣ urządzeniach 📱. Warunkiem jest korzystanie z tego samego konta! Zachęcamy do dzielenia się kontem 😁
– – – –
Po kody można zgłosić się 📧 e-mailowo: biblioteka@epelplin, bądź 🚶‍♀️🚶 osobiście w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pelplinie, przy ul. Sambora 5A.
Prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru karty oraz biblioteki w której jesteście zapisani np. (Biblioteka Pelplin, Filia Rudno, Filia Rajkowy).

ℹ️ Kody nie będą wydawane telefonicznie!

Prosimy o cierpliwość – weryfikujemy Państwa zgłoszenia w systemie bibliotecznym, dlatego odpowiedzenie na wszystkie wiadomości może zająć kilka godzin.

➡️ Jak zwykle odsyłamy po szczegółowe informacje do zakładki LEGIMI na naszej stronie internetowej: https://biblioteka.epelplin.pl/legimi/.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt.