Konferencja „Ks. Janusz St. Pasierb – człowiek dialogu”

logo-rok-pasierba Oddział Kociewski  Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Pelplinie, realizując zadania Roku Ks. Janusza St. Pasierba, wespół z Biblioteką  Diecezjalną w Pelplinie organizuje konferencję „Ks. Janusz St. Pasierb – człowiek dialogu”. Referenci, wśród których znajdują się m.in. bp dr hab. Wiesław Śmigiel i prof. dr hab. Józef Borzyszkowski, mówić będą o różnych aspektach dialogu w ujęciu ks. Pasierba (m.in. dialogu teologii z poezją, świeckich z duchownymi, poezji z dziełami sztuki, chrześcijan z wyznawcami religii mojżeszowej, mistrza z uczniem). Konferencja odbędzie się w sobotę 23 listopada 2013 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Diecezjalnej im. Bpa Jana Bernarda Szlagi w Pelplinie przy ul. Bpa Dominika 7. Wstęp wolny.

SYMPOZJUM