NOWA AKCJA Z OKAZJI 70 LECIA BIBLIOTEKI

2016-12-23 001 001Szanowni Państwo,

Każde dziecko urodzone w 2017 roku, którego rodzic zgłosi się do biblioteki, otrzyma prezent z okazji 70 – lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie.
Chcielibyśmy obchodzić nasz jubileusz razem z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy.
Biblioteka wraz z partnerami, przygotowała w roku jubileuszowym upominek- niespodziankę. W naszej niespodziance znajduje się książka, „coś dla maluszka”, ulotka, która przybliży temat, jak ważne jest czytanie dzieciom już od dnia ich narodzin.
Warunkiem otrzymania upominku jest:
– zameldowanie minimum jednego rodzica na terenie Miasta i Gminy Pelplin.
– okazanie Bonu Upominkowego, który otrzyma się w Urzędzie Miasta i Gminy Pelplin (Referat Obywatelski i Urzędu Stanu Cywilnego).
Zachęcamy, aby Bon Upominkowy zamienić na „prawdziwą kartę biblioteczną” dla dziecka, rodzica.

Jednym ze sposobów , aby nasze dzieci były mądre, dobre i szczęśliwe jest codzienne czytanie!