Nowe kody do platformy LEGIMI, już dostępne!

Już marzec, więc przypominamy, że startujemy z wydawaniem bezpłatnych kodów do usługi Legimi na ten miesiąc 📱
Czym jest Legimi?
🟩 Legimi to największa i najstarsza polska wypożyczalnia ebooków i audiobooków, dająca dostęp do ponad 75 tysięcy tytułów, które można pobrać na swój telefon, tablet lub czytnik .
🟩 Liczba dostępnych kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, nie można rezerwować kodów, jeśli poprzedni kod wciąż jest aktywny.
🟩 Aktywny czytelnik to osoba, która w trwającym roku wypożyczyła minimum jedną książkę.
🟩 Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (58) 536 33 43, mailowy biblioteka@epelplin.pl lub zachęcamy do odwiedzenie naszej biblioteki osobiście .
🟩 Kody należy aktywować na stronie: www.legimi.pl/pomorskie i są ważne przez miesiąc.
📌 Więcej informacji na: bit.ly/38qyohh