Spotkanie autorskie z Iwoną Kienzler

Znana pisarka i popularyzatorka historii, autorka ponad stu książek.
Pasjonuje ją życie wielkich Polaków, których chętnie przybliża nam jako zwykłych ludzi z ich przywarami, dziwactwami, słabościami. Dużo miejsca poświęca też ciekawostkom, nie unikając pikantnych szczegółów osadzonych w realiach obyczajowych epoki.
Pisze także reportaże z podróży oraz artykuły dotyczące spraw gospodarczych i historii Polski, a także odwiedzanych przez nią krajów i regionów. Pasjonuje się historią, a zwłaszcza rolą kobiet i ich często zapomnianemu lub niedocenianemu wpływowi na losy i decyzje mężczyzn rządzących państwami, czy też będącymi wpływowymi politykami lub mężami stanu. Historia opisywana w książkach Iwony Kienzler to historia widziana oczyma kobiet.

📆 13 października 2022 r.
🕓 godz. 16:00
📍 Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie.

ℹ️ Spotkanie zostanie zrealizowane w ramach projektu „Podróże z książką” grupy nieformalnej dofinansowanego z projektu „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.