Zakończyliśmy projekty „Sieć na kulturę”

Jakiś czas temu wspólnie z Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju wzięliśmy udział w projekcie pt. „Sieć na Kulturę” w podregionie starogardzkim, dzięki któremu zrealizowaliśmy warsztaty online dla dzieci od 10 do 14 lat.
▫️ Projekt polegał na podniesieniu kompetencji cyfrowych pracowników instytucji kultury oraz grupy dzieci i młodzieży. Tematem były kompetencje medialne.
W ramach szkolenia Miejska Biblioteka Publiczna w Pelplinie otrzymała 6 laptopów 💻. Pozyskany sprzęt z pewnością przyda nam się do realizacji szkoleń, zajęć i warsztatów.
➡️ Projekt „Sieć na kulturę” jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2.”Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).