Otwarcie wystawy „Poeta jest twoim bratem”

W ostatnim tygodniu listopada została otwarta wystawa przygotowana przez pana Bogdana Wiśniewskiego i pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie pt. „Poeta jest twoim bratem”. W otwarciu uczestniczył burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Mirosław Chyła, dyrektor biblioteki Dorota Sakowska, uczniowie ZKiW nr 1 w Pelplinie z wychowawcą.
Aktorzy Teatru Wybrzeże w bibliotece przedstawili program słowno-muzyczny pt. „3 x Norwid”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie pelplińskich szkół średnich, seniorzy i zaproszeni goście.

➡ Działanie zrealizowano w ramach projektu „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” z dofinansowania Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Kierunek interwencji 4.1. BLISKO.