Ruszamy na Kociewie – spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika

Marczewscy_01Kasia i Maciej Marczewscy, blogerzy podróżujący po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Pelplinie www.biblioteka.pelplin.pl zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika, które odbędzie się 7 kwietnia 2016 r. (czwartek), o godz. 16.00 w siedzibie biblioteki..

Na spotkaniu „Ruszamy na Kociewie” Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą co warto zobaczyć w regionie i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki po Kociewiu.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kociewia – Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali po Kociewiu i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku regionu. Opowiedzą jak odkrywali kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po Kociewiu. Pokażą m.in. jak poznawali kociewskie tradycje i jak zwiedzali kociewskie miasteczka, zamki, starodawne grody i co odnaleźli na poddaszach kociewskich kościołów. Spotkanie będzie pełne rad, wskazówek i sprawdzonych pomysłów na udane wycieczki po Kociewiu.

Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy znasz dobrze Kociewie, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Spotkanie zakończy losowanie upominków i regionalnych przewodników od naszych partnerów.

Klub Polskiego Podróżnika – Ruszamy na Kociewie Pelplin – media 20160321