Spotkanie autorskie z Anitą Scharmach

27 października 2022 r. odbyło się spotkanie z gdyńską pisarką Anita Scharmach strona autorska. Autorką powieści obyczajowych, jej książki są mieszanką komedii, romansu z nutką dramatyzmu. Nie zawsze kończą się happy endem, bo i życie bywa przewrotne. Czytelnicy nadali jej tytuł Królowej Wzruszeń. Pani Anita opowiedziała uczestnikom wiele ciekawych anegdot o sobie i początkach pisania. Przybliżyła historię swoich książek i ich bohaterów. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, dzięki pozytywnej energii i humoru autorki.
Książki autorki można wypożyczyć w naszej bibliotece. Zapraszamy!

ℹ Zadanie jest realizowane z projektu grupy nieformalnej seniorów z PUTW pt. „Podróże z Książką” w ramach „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji NPRCz 2.0 na lata 2021-2025. Priorytet 4, kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.