Spotkanie autorskie z Magdaleną Zawadzką

12 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pelplinie gościliśmy panią Magdalenę Zawadzką – aktorkę telewizyjną, teatralną i filmową. Autorka książek: „Gustaw i ja”, „Moje wyspy szczęścia”, „Taka jestem i już!”.
Pani Magda opowiadała o swoich rolach, które miała przyjemność zagrać, przytoczyła kilka anegdot z życia prywatnego. Dowiedzieliśmy się, dlaczego napisała książki. W trakcie spotkania w bibliotece dowiedzieliśmy się także o pasji podróżowania i miejscach, które odwiedziła. „Moje wyspy szczęścia” to nie tylko miejsca geograficzne, to również dobre i złe chwile, wspomnienia, przystanie do których można wrócić i czuć się bezpiecznie, to także ludzie.

Spotkanie poprowadziła Dorota Sakowska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie.

Wszystkie książki aktorki można wypożyczyć w pelplińskiej bibliotece.
Serdecznie zapraszamy.

ℹ Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” z dofinansowania Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Kierunek interwencji 4.1. BLISKO.