Uroczyste wręczenie certyfikatów na organizowanie inicjatyw lokalnych promujących czytelnictwo

18 marca 2022 r. w naszej bibliotece odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów na organizowanie inicjatyw lokalnych promujących czytelnictwo na terenie Gminy Pelplin w ramach projektu „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025. Kierunek interwencji 4.1. „Blisko”.
W spotkaniu uczestniczyło jury oraz beneficjenci konkursu: SOSW w Pelplinie, Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach, Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie , J. Dettlaff i J. Rybicka – grupa nieformalna, Dzieje się w Rożentalu – grupa nieformalna.
Dziękujemy i czekamy na realizację zaplanowanych inicjatyw 💪