Wakacje w Bibliotece: Dzień 12 i podsumowanie!

Wakacje w Bibliotece dobiegły końca. Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko minie ten czas, 12 spotkań, które dzieci spędziły biorąc udział w różnych kreatywnych zajęciach plastycznych, wspólnych grach planszowych, wypadach na dwór, aby pograć w różne gry, ale przede wszystkim na promocji czytelnictwa i biblioteki jako miejsca spotkań.
Mamy nadzieje, że dzieci spędziły z nami miło pierwszą połowę wakacji i jeszcze do nas wrócą, czy to na kolejne zajęcia, czy razem z rodzicami wypożyczyć książki.
Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy zaufali nam zapisując swoje dzieci na nasze zajęcia 🙂 Oczywiście, zapraszamy w przyszłości na kolejne, o których będziemy informować na naszych stronach internetowych.