Warsztaty z robotyki i kodowania dla bibliotekarzy i nauczycieli

8 listopada 2021 r. rozpoczęliśmy pierwsze warsztaty z robotyki i kodowania dla bibliotekarzy i nauczycieli z Jedynka Pelplin , Sosw w Pelplinie, Biblioteka Morzeszczyn, Biblioteka Subkowy, Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie w ramach realizacji projektu „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” z dofinansowania Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Kierunek interwencji 4.1. BLISKO.
Pan Karol Zieliński zapoznał uczestników z robotem typu PHOTON. Przedstawił funkcję i obsługę. Szkolenie z pewnością zainspirowało uczestników do organizowania w przyszłości ciekawych zajęć w swoich placówkach.