Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pelplinie

7 października o godz. 16:00 w pomieszczeniach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pelplinie Słuchaczy PUTW powitał Mirosław Chyła burmistrz Gminy Pelplin i Dorota Sakowska dyrektor biblioteki.
Pani dyrektor przedstawiła plan zadań na kolejny rok 2021/2022.
Gościem specjalnym tego spotkania była aktorka teatralna i filmowa, autorka książek dla dzieci – Laura Łącz. Artystka zaprezentowała program zatytułowany „Między mną, a tobą” – wykonała piosenki poetów – 20-lecia międzywojennego. Po występie uczestnicy spotkania mogli kupić książki z autografem autorki.
Byliśmy pod dużym urokiem naszego gościa.

➡ Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu „Wielki Świat w Bibliotecznym Zaciszu w Pelplinie” z dofinansowania Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Kierunek interwencji 4.1. BLISKO.